Отворена изложба фоторепортера „Објективно“

У Музеју Војводине данас је отворена изложба фоторепортера Новог Сада и Војводине под називом Објективно. Због поштовања епидемиолошких мера, званичном отварању присуствовали су организатори изложбе и заинтересовани медији уз обраћање мр Тијане Станковић Пештерац, директорке Музеја Војводине, Јарослава Папа, селектора изложбе и Слободана Шушњевића, фоторепортера листа Дневник.

На овогодишњој изложби представљени су различити аспекти живота у пандемији вируса Ковид-19, од момента увођења ванредног стања до данас, онако како су их видели и снимили војвођански фоторепортери.

Организатори изложбе су Музеј Војводине и Фото асоцијација Војводине уз подршку Градске управе за културу, а посетиоцима ће бити доступна до краја јануара 2021.

Фотографије са данашњег отварања потписује Марија Ердељи.

Повезани чланци