Будите део музејске изложбе!

У некима сте начинили први кораке, у некима започели ново раздобље у свом животу, у некима се заљубили, прошетали неким посебним кутком света, неке су морале постати Ваше иако нису удобне и не знате баш где би Вас понеле... али сасвим сигурно је свако од нас одушевљено уздахнуо због неких ципела...

Музеј Војводине за предстојећу јесен припрема изложбу: ЈА НОСИМ ВАС, ВИ НОСИТЕ МЕНЕ - Обућа из етнолошке збирке Музеја Војводине.

Позивамо Вас да нам се придружите и будете део наше изложбе. Пошаљите нам фотографију Ваших омиљених ципела или чарапа и кратку изјаву зашто су баш оне посебне за Вас.

Фотографија може бити и стара и нова и специјално снимљена за ову прилику, док је пристојна, ограничења нема.

Фотографије и изјаве са Вашим именом и презименом пошаљите на електронску адресу Одељења за односе с јавношћу и педагошки рад Muzeja Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. do 5. oktobra 2020. godine ili u komentar objave na FB stranici Muzeja Vojvodine.

Повезани чланци