Електронска издања Музеја Војводине

У оквиру свог издавачког програма Музеј Војводине је покренуо едицију Електронска издања, са намером да обогати своју издавачку делатност и публици понуди више од онога што је имала до сада. Прво издање едиције представља књига Terra museologica мр Лидије Мустеданагић, у којој је ауторка објединила своје објављене текстове на тему музеја, музеологије и музејности. Око 40 текстова, насталих у временском распону од 1996. до 2018. године, чине садржај ове електронске књиге од 272 стране. Она се може наћи на сајту Музеја, у рубрици Публикације → Електронска издања.

Надамо се да ће поред ове едиције и наш часопис, који излази једном годишње у штампаном облику, добити и сва своја електронска уобличења, јер се до сада, међу Публикацијама, од Рада Музеја Војводине овде могу наћи једино бројеви 3, 46, 49–59.

Повезани чланци