Музејска играоница „Дрво дише... ја растем“

У недељу, 6.септембра 2020.године, у 11 часова, Одељење за педагошки рад и односе с јавношћу Музеја Војводине Дунавска 35, организује музејску играоницу на тему „Дрво дише... ја растем'', за децу узраста 5-10 година.

Разговараћемо о томе: Шта је то природа?  Где све живе биљке? Од кад постоји дрвеће? Зашто нам је дрво важно?  Како ћемо га чувати, шитити, хранити?  Шта све можемо радити у његовој крошњи и испод ње?

У креативном делу играонице цртаћемо породично дрво, слушати причу ''Добро дрво'' и у Дунавском парку загрлити једно дрво.

Играоницу води Владимира  Станисвљевић, музејски педагог.

Програм је ограничен на присуство 10 деце, из тог разлога је потребно да пријавите дете на следећи mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

> Музејска играоница „Дрво дише“

Повезани чланци