Едукативна радионица „Огледало - границе идентитета“

Због великог интересовања ђака, радионица „Огледало - границе идентитета“ ће бити орджана у основној школи "Милош Црњански" у Новом Саду, 13. новембра са почетком у 17 часова, а не у Музеју Војводине, како је претходно најављено.

На радионици  ћемо се бавити лепотом, лепотним идеалима, како доживљавамо сами себе, који су то системи вредности који нас обликују и граде наш идентитет. Едукативна радионица је намењена младима узрасне доби од 13 до 18 година, који ће о овој теми учити на основу оригиналних музејских премета, а у кретивном делу ћемо сви заједно израдити и послати поруку толеранције путем балона, папира...

Радионицу воде Сташа Арсеновић Копривица кустос-етнолог и Милица Јосимовић педагог.

Повезани чланци