Музејска играоница "Звецка звечка, бубањ зове..."

Поводом наступајуће Машкараде Музеја Војводине, која ће бити уприличена 14. фебруара текуће године, Одељење за  педагошки рад и односе с јавношћу организује циклус радионица на тему "Маске, костими, машкараде“, намењени деци узраста 5-10 година.

Четврта радионица под називом „Звецка звечка, бубањ зове...“, биће одржана у недељу 11. фебруара 2018. године у 11 сати, у Дунавској 35.

Како су музика, игра, весеље и бука саставни део маскиране поворке Машкараде у креативном делу радионице израђиваћемо музичке инструменте од амбалажног материјала.

Полазници треба да понесу: платику од киндер јајета и две пластичне кашике, или две пластичне чаше и флашицу, или  кутију од цедевите, или кантицу за сир, или конзерву  од нес кафе.

Играоницу води Вијерочка Шипка, музејски педагог.

Повезани чланци