Музејска радионица за пензионере

У четвртак 17. децембра 2015. године одржаће се музејска креативна радионица за пензионере са почетком у 16 сати.

Време празника се приближило и припреме за Божић и дочек Нове године су почеле. За новогодишње украшавање куће идеја има заиста много а једнаод њих је и цветни аранжман односно икебана.

После приче о празницима које са радошћу дочекујемо сваке зиме, у креативном делу радионице полазници ће се опробати у изради празничних декорација.

Софија Поткоњак, полазница радионице показаће осталим члановима како могу уз помоћ маште и добре воље направити сами икебану, која ће украшавати њихове домове током празника.

Потребно је понети: јабуку, бршљан, разнобојне бобице, неколико цветова, тракице, гранчице јелке или грма, машнице и слично.
Радионицу води Вијерочка Шипка.

Повезани чланци