Otvorena izložba fotoreportera „Objektivno“

U Muzeju Vojvodine danas je otvorena izložba fotoreportera Novog Sada i Vojvodine pod nazivom Objektivno. Zbog poštovanja epidemioloških mera, zvaničnom otvaranju prisustvovali su organizatori izložbe i zainteresovani mediji uz obraćanje mr Tijane Stanković Pešterac, direktorke Muzeja Vojvodine, Jaroslava Papa, selektora izložbe i Slobodana Šušnjevića, fotoreportera lista Dnevnik.

Na ovogodišnjoj izložbi predstavljeni su različiti aspekti života u pandemiji virusa Kovid-19, od momenta uvođenja vanrednog stanja do danas, onako kako su ih videli i snimili vojvođanski fotoreporteri.

Organizatori izložbe su Muzej Vojvodine i Foto asocijacija Vojvodine uz podršku Gradske uprave za kulturu, a posetiocima će biti dostupna do kraja januara 2021.

Fotografije sa današnjeg otvaranja potpisuje Marija Erdelji.