Edukativna radionica „Ogledalo - granice identiteta“

Zbog velikog interesovanja đaka, radionica „Ogledalo - granice identiteta“ će biti ordžana u osnovnoj školi "Miloš Crnjanski" u Novom Sadu, 13. novembra sa početkom u 17 časova, a ne u Muzeju Vojvodine, kako je prethodno najavljeno.va.

Na radionici  ćemo se baviti lepotom, lepotnim idealima, kako doživljavamo sami sebe, koji su to sistemi vrednosti koji nas oblikuju i grade naš identitet. Edukativna radionica je namenjena mladima uzrasne dobi od 13 do 18 godina, koji će o ovoj temi učiti na osnovu originalnih muzejskih premeta, a u kretivnom delu ćemo svi zajedno izraditi i poslati poruku tolerancije putem balona, papira...

Radionicu vode Staša Arsenović Koprivica kustos-etnolog i Milica Josimović pedagog.